ضعیف ایران اسلامی مسئولان بازیگران ناصر ملک مطیعی

ضعیف: ایران اسلامی مسئولان بازیگران ناصر ملک مطیعی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه تازه دامادی که پدرزنش را ربود

تازه دامادی که در جریان انتقام از پدر زنش او را با همدستی سه نفر دیگر ربوده و پس‌از دزدی و کتک زدن در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران رها کرده بودند، صبح دیروز در

محاکمه تازه دامادی که پدرزنش را ربود

عبارات مهم : داماد

تازه دامادی که در جریان انتقام از پدر زنش او را با همدستی سه نفر دیگر ربوده و بعد از دزدی و کتک زدن در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران رها کرده بودند، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستادند.

به گزارش ایران؛ماجرا از سال 94 به دنبال شکایت پدرزن از دامادش شروع شد او به افسر بازجو گفت: چند هنگامی که است که دخترم به عقد پسر جوانی درآمد که خودش را مهندس معرفی کرده بود ولی هنگامی که فهمیدیم دروغ گفته از او به خاطر فریب دخترم شکایت کردیم و خواستار طلاق شدیم.

این مرد که خودش در کار ساخت و ساز است در ادامه گفت: مدتی که گذشت فرد ناشناسی بامن تماس گرفت تا جهت دیدن یک کار ساختمانی با او به محل مورد نظر برویم ولی بعد از چند دقیقه دو نفر دیگر هم سوار ماشین شدند و بعد با ترساندن چاقو مرا ربودند و به محدوده سه راه افسریه بردند آنها به زور ازمن چند امضا و سفته گرفتند و درجریان این امضا ها متوجه حضور دامادم شدم که خودش را ازمن مخفی کرده بود ولی توانستم او را شناسایی کنم. آنها بعد از دزدی کیفم که 500 هزار تومان پول در آن بود و گوشی همراهم مرا در بیابان رها کردند ولی یکی از آنها دلش به حالم سوخت و 10 هزار تومان داد تا بتوانم خودم را به جایی برسانم.

محاکمه تازه دامادی که پدرزنش را ربود

در پی این شکایت تازه داماد وسه همدستش دستگیر شدند و صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حشمت الله توکلی و با حضور قاضی حسن محمدی مستشار دادگاه تحت محاکمه قرار گرفتند.

در شروع جلسه شاکی پرونده با اشاره به دامادش گفت: من تقاضای اشد مجازات جهت متهمان دارم.سپس تازه داماد در جایگاه ایستاد و گفت: «پدرزنم به من بدهکار بود، این سناریو را پیاده کردم تا طلبم را از او بگیرم آن کیف را هم خودم به مناسبت روز پدر جهت او خریده بودم ولی هیچ پولی دزدی نکرده ام. » همدستان این جوان هم با پذیرفتن اتهام آدم ربایی گفتند تازه داماد ما را اجیر کرد و گفت که پدرزنش به او بدهکار است و جهت وصول طلبش این کار را انجام می دهند.

تازه دامادی که در جریان انتقام از پدر زنش او را با همدستی سه نفر دیگر ربوده و پس‌از دزدی و کتک زدن در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران رها کرده بودند، صبح دیروز در

در آخر محاکمه، قضات جهت صدور حکم راجع به متهمان وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: داماد | دادگاه | تازه داماد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog