ضعیف ایران اسلامی مسئولان بازیگران ناصر ملک مطیعی

ضعیف: ایران اسلامی مسئولان بازیگران ناصر ملک مطیعی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری امیدوارم سیستم با بازیگران و صورت های معروف آشتی کند/ مسئولان خود را رقیب بازی

مصطفی تاج‌زاده با اشاره به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی و مراسم تشییع پیکر او گفت: «از صمیم قلب به مردم و خانواده آقای ملک‌مطیعی تسلیت می‌گویم. متأسفم که بعد از 40 سال

امیدوارم سیستم با بازیگران و صورت های معروف آشتی کند/ مسئولان خود را رقیب بازی

مصطفی تاج زاده: امیدوارم سیستم با بازیگران و صورت های معروف آشتی کند/ مسئولان خود را رقیب بازیگران و صورت های معروف می دانند

عبارات مهم : ایران

مصطفی تاج زاده با اشاره به درگذشت ناصر ملک مطیعی و مراسم تشییع پیکر او گفت: «از صمیم قلب به مردم و خانواده آقای ملک مطیعی تسلیت می گویم. متأسفم که بعد از 40 سال باز هم بخش های مهمی از جمهوری اسلامی قدر بازیگران و صورت های معروف خود را نمی داند و جهت آنها ارزش قائل نیست.»

مصطفی تاج زاده، فعال سیاسی اصلاح طلب اعتقاد دارد که مسئولان دیگر نمی توانند ارتباط بین مردم و بازیگران و صورت های معروف را قطع کنند. تاج زاده امیدوار است هنرمندانی که خارج از کشور عزیزمان ایران هستند و امکان بازگشت ندارند هم بتوانند به کشور بازگردند.

امیدوارم سیستم با بازیگران و صورت های معروف آشتی کند/ مسئولان خود را رقیب بازی

مصطفی تاج زاده با اشاره به درگذشت ناصر ملک مطیعی و مراسم تشییع پیکر او به اعتمادآنلاین گفت: «از صمیم قلب به مردم و خانواده آقای ملک مطیعی تسلیت می گویم. متأسفم که بعد از 40 سال باز هم بخش های مهمی از جمهوری اسلامی قدر بازیگران و صورت های معروف خود را نمی داند و جهت آنها ارزش قائل نیست. مسئولان واکنش‌ها مناسبی با بازیگران و صورت های معروف ندارند و واقعا جای سئوال است که آیا این گونه واکنش‌ها می کنند؟ مسئولان خود را رقیب بازیگران و صورت های معروف می دانند. یک روز باید این رویه غلط خاتمه پیدا کند. بازیگران و صورت های معروف ما محبوب مردم هستند و جمهوری اسلامی باید قدر این افراد را بداند.»

او ادامه داد: «امیدوارم جهت بسیاری از بازیگران و صورت های معروف که اکنون خارج از کشور هستند هم شرایطی فراهم شود تا بتوانند به کشور عزیزمان ایران بازگردند و در کنار مردم کشور عزیزمان ایران زندگی کنند. تمام هنرمندانی که اکنون خارج از کشور عزیزمان ایران هستند دلشان جهت این مردم و این کشور می تپد و مطلوب است که شرایطی فراهم شود تا آنها هم در کنار ما باشند.»

مصطفی تاج‌زاده با اشاره به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی و مراسم تشییع پیکر او گفت: «از صمیم قلب به مردم و خانواده آقای ملک‌مطیعی تسلیت می‌گویم. متأسفم که بعد از 40 سال

تاج زاده با اشاره مراسم پرشور تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی به اعتمادآنلاین گفت: «نکته قابل توجه این است که ما امروز در عصر ارتباطات هستیم. اطلاعات به آسانی در دست مردم است و مردم هر چیزی را که مایل باشند گزینش می کنند. ممنوعیت ها دیگر نمی تواند ارتباط مردم را با شخص یا گروهی که مد نظرشان است قطع کند. امیدوارم این روش های غلط آخر پذیرد و جمهوری اسلامی با بازیگران و صورت های معروف خود آشتی کند.»

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | مسئولان | بازیگران | ناصر ملک مطیعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog